Generelle informationer

Følg os på

 

Postadresse:

 

 

Stadion:

 

Formand:

Næstformand:

Kasserer:

Senior ansv.:

Ungdoms ansv.:

Best.medlem:

 

Kampfordeler:

 

LIF Fodbold v. Lone Hertz

Klostervang 26, Kliplev, 6200 Aabenraa

 

Kliplev Hallen, Skolegade 13, Kliplev

 

Preben Hansen tlf. 22 33 91 01 / Preben@lif-fodbold.dk

Franz Jessen tlf. 27 29 78 12 / Franz@lif-fodbold.dk

Lone Hertz tlf. 40 31 21 95 / Lone@lif-fodbold.dk

Michael Petersen tlf. 61 34 63 13 / Michael@lif-fodbold.dk

Carina Elkjær Lausen tlf. 22 48 83 20 / Carina@lif-fodbold.dk

Jan Christensen tlf, 20 84 71 26 / Jan@lif-fodbold.dk

Christian Veng tlf. 40 76 19 90 / Christian@lif-fodbold.dk

Hans Henrik Jensen tlf. 25 73 73 29 / Kampfordeler@lif-fodbold.dk

 

 

Går du rundt og har lyst til at være en del af LIF fodbold ?

 

Der er altid brug for hjælpende hænder - enten som træner,

leder eller bestyrelsesmedlem.

 

Tøv ikke - kontakt en af ovenstående personer omgående.

 

Denne side er opdateret 16/10 2017

Klostervang 26 I Kliplev I 6200 Aabenraa I CVR:32598714 I Tlf: 40 31 21 95 I info@lif-fodbold.dk